Gospodarka i Finanse. Oferty bankowe i porównania.

Serwis finanse, gospodarka, wiadomości gospodarcze, banki w Polsce, pożyczki online, kalkulator kredytowy, kredyty gotówkowe, konta osobiste, lokaty bankowe.

Regulaminy i porady

To miejsce na regulaminy produktów bankowych i porady bankowe. Znajdą się tutaj linki do regulaminów produktów bankowych, o których wspominam na blogu oraz porady dotyczące wybierania usług bankowych, finansowych czy ubezpieczeń. Będzie więc o kartach kredytowych, lokatach bankowych, kredytach hipotecznych i kontach osobistych, kredytach gotówkowych i szybkich pożyczkach, itp.

Regulamin kart kredytowych Citibank

czas to pieniądz

czas to pieniądz

 

Jak np. wybrać kartę kredytową tak, żeby była to najlepsza karta kredytowa?

Karty kredytowe umożliwiają wydawanie pieniędzy nawet wówczas gdy na rachunku osobistym nie mamy już złamanego grosza. Bank ustala nam limit kredytowy do którego możemy pożyczyć pieniądze korzystając z katy kredytowej.

Przy dokonywaniu wyboru karty kredytowej powinniśmy pomyśleć jak będziemy korzystać z karty. Jeśli będziemy zawsze spłacać całe zadłużenie to należy znaleźć kartę bez opłat za jej wydanie i bez opłat rocznych za użytkowanie. Jeśli takiej nie znajdziemy – szukamy karty z najniższymi opłatami. Oprocentowanie nie będzie miało znaczenia bo spłacając co miesiąc całe zadłużenie nie zapłacimy żadnych odsetek. Zasada ta nie odnosi się do wypłat gotówki! Jeśli planujemy spłacanie części zadłużenia, należy sprawdzić także oprocentowanie długu jaki zaciągniemy przy pomocy karty kredytowej.

Sprawdzamy też inne koszty (np. ubezpieczeń) o ile chcemy z nich korzystać (lub będziemy zmuszeni obowiązującym regulaminem karty kredytowej).

Więcej porad wkrótce …

Opublikowano: 7 maja 2016 przez Robert