Gospodarka i Finanse. Oferty bankowe i porównania.

Serwis finanse, gospodarka, wiadomości gospodarcze, banki w Polsce, pożyczki online, kalkulator kredytowy, kredyty gotówkowe, konta osobiste, lokaty bankowe.

Nowa, tania sieć handlowa – Dealz w Polsce

Od lutego 2018 roku do Polski wchodzi nowa, tania sieć handlowa Dealz. Irlandzka sieć należy do firmy Steinhoff, która w Polsce ma znane już nam Pepco. Nowe sklepy mogą być tańsze od Lidla czy Biedronki. W Dealz kupimy m.in. żywność i kosmetyki, artykuły dla zwierząt, zabawki, baterie, książki, płyty, materiały biurowe i artykuły papiernicze.

Dyskonty działają między innymi w Irlandii, Francji i Hiszpanii, a w Polsce szukają pracowników. Cecha wyróżniająca sieci to sprzedawanie wszystkiego w jednej cenie – we Francji i Hiszpanii jest to 1,5 euro. Nie jest to do końca prawda, część artykułów ma inną cenę.  Jak będzie w Polsce jeszcze nie wiadomo.
Pierwsze sklepy mają powstać w Kaliszu, Swarzędzu,  Warszawie. Pierwsze sklepy Dealz powstały w Irlandii w 2011 roku. Teraz działa tam 61 placówek sieci.

Czekamy zatem na konkurencję dla wszechobecnej Biedronki. Taki oddech rywala na plecach dobrze robi przede wszystkim nam – konsumentom. A to nie koniec! W bieżącym roku spodziewamy się jeszcze w Polsce m.in. sieci Tedi, oferującej elektronikę, narzędzia do majsterkowania i zabawki

O Autorze 

Comments are closed.